Rekonstrukce bytu - Břevnov, Praha 6

Kompletní rekonstrukce bytu včetně rekonstrukce koupelny.

po REKONSTRUKCI

POPIS PROVEDENÝCH PRÁCÍ

Bourací práce v bytě:
Začali jsme tím, že jsme provedli bourací práce v bytě. Demontovali jsme staré stěny, podlahy a stropy, odstranili starou elektroinstalaci a vodoinstalaci, a odvezli odpad na skládku. Toto otevřelo cestu pro kompletní rekonstrukci bytu.
Kompletní rekonstrukce elektroinstalace a vodoinstalace:
Po bouracích pracích jsme se pustili do kompletní rekonstrukce elektroinstalace a vodoinstalace. To zahrnovalo instalaci nových elektrických rozvodů, zásuvek aosvětlení, stejně jako nových vodovodních přípojek a potrubí pro koupelnu a kuchyni. Vše bylo provedeno v souladu s platnými bezpečnostními normami.
Kompletní rekonstrukce koupelny:
Dalším důležitým krokem byla kompletní rekonstrukce koupelny. Byla odstraněna stará dlažba, koupelnový nábytek a sanitární vybavení. Poté jsme provedli instalaci nových obkladů, dlažby, vanu nebo sprchový kout, toaletu, umyvadlo a koupelnový nábytek.
Nové stuky na stěnách:
Pro dosažení estetického vzhledu a rovných stěn jsme provedli nové stuky na stěnách. Tím jsme vyrovnali a vyhladili povrch stěn, což přispělo k celkovému vzhledu bytu.
Nové sádrokartonové stropy:
Byly nainstalovány nové sádrokartonové stropy, které zlepšily izolaci a estetický vzhled. Tyto stropy byly precizně namontovány a natřeny.
Nová kuchyňská linka:
Kromě koupelny jsme také provedli instalaci nové kuchyňské linky IKEA. Linka byla sestavena z modulů, do kterých byly osazeny nové spotřebiče, dřezy a kohoutky. Kuchyňská linka byla pečlivě zarovnána a zajištěna.
Renovace parket:
Starý parket byl renovován - byl obrušen a opětovně povrchově upraven, což mu vrátilo jeho původní lesk a kvalitu.
Výměna jednoho okna:
Byla provedena výměna jednoho okna, aby bylo dosaženo lepší izolace a vzhledu bytu. Nové okno bylo pečlivě namontováno a zajištěno.
Malířské práce:
Celý byt byl natřen novou barvou, což zahrnovalo malířské práce na stěnách, stropu, což dodalo bytu čerstvý vzhled.

před REKONSTRUKCI

Naši partneři

Naši partneři v oboru stavebnictví jsou klíčovým pilířem naší úspěšné spolupráce. Děkujeme jim za jejich odbornost, spolehlivost a vášeň, kterou vkládají do každého projektu.

1
3
5
4
7
2
iso