Skip to content

Rekonstrukce s GAREKO.

Jsme tu pro Vás.

Neváhejte a kontaktujte nás již dnes.

Průběh rekonstrukce

Rekonstrukce bytu je vždy zásahem do života jeho obyvatel. Obavy, které z ní mnozí mají jsou ale často přehnané, neboť svěří-li práci do rukou skutečných profesionálů, budou pravděpodobně sami překvapeni z toho, jak hladce rekonstrukce proběhne. Pokud jste ale zatím žádný podobný projekt nerealizovali, možná přesně nevíte, co od něj očekávat.

Play Video

Jak tedy taková rekonstrukce bytu probíhá?

Osobní setkání
Na začátku jsou vždy prvotní konzultace zákazníka s našimi odborníky. Z nich vzejdou první návrhy a také první odhady rozpočtu.
Nabídka a rozpočet
Ty jsou následně zpřesňovány a konkretizovány, až společně dotáhneme projekt do stavu, který bude odpovídat všem potřebám a požadavkům zákazníka. V tu chvíli bude možné uzavřít smlouvu o dílo a vlastní rekonstrukce může začít.
Příprava ke rekonstrukci
Podle rozsahu rekonstrukce bude třeba byt nebo jeho příslušnou část vyklidit, aby mohly práce vůbec započnout. Stejně tak je samozřejmě nutné počítat s určitým časem, po který se bude v bytě pracovat. Jinak to ale zkrátka nejde a my vždy uděláme vše, aby byl tento čas co nejkratší.
Kontrola průběhu rekonstrukce
Po celou dobu realizace sami sebe pečlivě kontrolujeme prostřednictvím stavebního dozoru, a to samé může dělat i zákazník. Záznamy o stavbě jsou mu kdykoliv k dispozici a průběžně s námi může konzultovat kteroukoliv část projektu.
Čistota práce
Projekt nekončí ani posledním tahem štětce nebo poslední položenou dlaždicí. Samozřejmostí jsou všechny potřebné technické zkoušky, vystavení předávacích protokolů apod. V neposlední řadě byt, na kterém jsme pracovali, pečlivě uklidíme a předáme zákazníkovi.
Záruka
Samozřejmostí je i kompletní záruční a pozáruční servis na celé dílo. To nejdůležitější ale je, že na konci projektu bude zrekonstruovaný byt, který bude svým obyvatelům přinášet jen a pouze radost.

Rozpočet rekonstrukce

Jen málokdo může skutečně říct, že cena pro něj nehraje při rekonstrukci žádnou roli. Cena je samozřejmě vždy jedním z nejdůležitějších parametrů. Dobře si to uvědomujeme, a proto k vypracování návrhu rozpočtu přistupujeme s maximální zodpovědností a děláme vše pro to, aby přesně odpovídal požadavkům a možnostem klienta.

Jinými slovy: k rozpočtu přistupujeme úplně stejně jako ke všem dalším částem rekonstrukce: tak, aby s ním byl zákazník plně spokojený.

1

Předběžný návrh rozpočtu ZDARMA

Prvotní konzultace, při které si se zákazníkem upřesníme rozměry těch částí bytu, kterých se bude rekonstrukce týkat, i další její základní parametry, bude podkladem pro první předběžný návrh rozpočtu. Pro zákazníka je samozřejmě vždy zdarma.

2

Podrobný návrh projektu

Dalším krokem – pokud bude zákazník považovat nabídku za zajímavou – bude zpracování podrobného návrhu projektu. V případě jeho odsouhlasení zákazníkem potom přijde i finální návrh rozpočtu a dohoda na době realizace rekonstrukce.

3

Podklady pro rekonstrukci

Výše rozpočtu na rekonstrukci samozřejmě závisí na celé řadě parametrů. Přestavba malé kuchyně bude stát výrazně méně než kompletní rekonstrukce bytu s nutností změn jeho dispozic. Nikdy proto nelze odhadovat cenu projektu bez znalosti alespoň jeho základních parametrů.

4

Konzultace požadavků zákaznika

Čím více informací budeme mít, tím přesnější návrh rozpočtu v té které fázi bude. Se zákazníkem jsme proto v těsném kontaktu a konzultujeme s ním všechny jeho požadavky a představy. Stejně tak je třeba mít k dispozici přesné informace o rekonstruovaném bytu, jeho rozměrech, dispozicích a aktuálním stavu.

5

Finální rozpočet

Finální návrh rozpočtu všechny tyto parametry odráží a my za něj ručíme. Všichni naši zákazníci se mohou spolehnout na to, že je zpracovaný s maximální pečlivostí a také na to, že za své peníze dostanou špičkově odvedenou práci a projekt zrealizovaný přesně tak, aby naplnil vše, co od něj očekávají.

Máte nějake dotazy?

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět!

Proč si vybrat Gareko?

Chystáte-li rekonstrukci bytu, výběr toho nejvhodnějšího partnera pro váš projekt nemusí být vůbec snadný. Na trhu se pohybuje celá řada firem a pro člověka, který se ve stavebnictví nepohybuje, může být obtížné zvolit tu pravou. My chceme oslovit své zákazníky prostřednictvím celé řady výhod, které ze spolupráce s námi plynou.

1

Komplexní služby

Komplexní služby sahající od zaměření, zpracování návrhu projektu, přes vyřízení administrativy, vlastní realizaci, až po technické zkoušky či závěrečný úklid.

2

Zaměření do 24h

Zaměření prostoru provedeme do 24 hodin, návrh rozpočtu budete mít k dispozici do pěti dnů.

3

Rozpočet zdarma

Konzultace, zpracování návrhu včetně rozpočtu jsou u nás zdarma a vždy děláme vše proto, abychom vyšli vstříc zákazníkovi, jeho požadavkům a potřebám.

4

Tým profesionálů

Náš tým sestává ze zkušených profesionálů, kteří udělají vše proto, aby odevzdali pouze práci, která je skutečně dokonalá.

5

Zákazník na prvním místě

Naše zaujetí pro kvalitu je nekompromisní a nikdy z něj neslevíme. Zákazník je vždy na prvním místě a jeho potřeby vždy stojí v centru našich snah.

6

Maximální kvalita

Ke všem zákazníkům přistupujeme stejně a aťjiž rekonstruujeme malou kuchyň nebo celý velký byt, svoji práci odvádíme se stoprocentním zaujetím a soustředěním se na maximální kvalitu.

Jsme na NejŘemeslníci.cz

Jsme s hrdostí součástí platformy NejRemslnici.cz! Tyto reálné ukázky naší práce v oboru stavebnictví vám pomohou lépe pochopit kvalitu našich služeb a naši schopnost dodávat excelentní výsledky.

Naši partneři

Naši partneři v oboru stavebnictví jsou klíčovým pilířem naší úspěšné spolupráce. Děkujeme jim za jejich odbornost, spolehlivost a vášeň, kterou vkládají do každého projektu.