Skip to content

O nás

Jsme více než stavební firma

"Vše, co děláme, děláme s maximální pozorností k detailům i celkové kvalitě práce. Profesionalita a nekompromisní přístup mající za cíl maximální spokojenost našich klientů. To jsou charakteristiky, se kterými chceme spojovat naši firmu."

Proč si vybrat Gareko?

Chystáte-li rekonstrukci bytu, výběr toho nejvhodnějšího partnera pro váš projekt nemusí být vůbec snadný. Na trhu se pohybuje celá řada firem a pro člověka, který se ve stavebnictví nepohybuje, může být obtížné zvolit tu pravou. My chceme oslovit své zákazníky prostřednictvím celé řady výhod, které ze spolupráce s námi plynou.

1

Komplexní služby

Komplexní služby sahající od zaměření, zpracování návrhu projektu, přes vyřízení administrativy, vlastní realizaci, až po technické zkoušky či závěrečný úklid.

2

Zaměření do 24h

Zaměření prostoru provedeme do 24 hodin, návrh rozpočtu budete mít k dispozici do pěti dnů.

3

Rozpočet zdarma

Konzultace, zpracování návrhu včetně rozpočtu jsou u nás zdarma a vždy děláme vše proto, abychom vyšli vstříc zákazníkovi, jeho požadavkům a potřebám.

4

Tým profesionálů

Náš tým sestává ze zkušených profesionálů, kteří udělají vše proto, aby odevzdali pouze práci, která je skutečně dokonalá.

5

Zákazník na prvním místě

Naše zaujetí pro kvalitu je nekompromisní a nikdy z něj neslevíme. Zákazník je vždy na prvním místě a jeho potřeby vždy stojí v centru našich snah.

6

Maximální kvalita

Ke všem zákazníkům přistupujeme stejně a aťjiž rekonstruujeme malou kuchyň nebo celý velký byt, svoji práci odvádíme se stoprocentním zaujetím a soustředěním se na maximální kvalitu.

Gareko - Váš partner při rekonstrukci

Jsme tu pro Vás od pondělí do pátku do 19h

Rekonstrukce s Gareko.

0 +
REKONSTRUKCÍ
0 %
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
0
ŘEMESLNÍKŮ V 1 TÝMU
0 / 7
JSME TU PRO VÁS

Rekonstrukce bytu je vždy projekt, který vzbuzuje velké naděje na významné zlepšení kvality bydlení, stejně jako obavy z toho, zda vše proběhne s minimem problémů a pokud možno rychle. K tomu, aby celá rekonstrukce dopadla z obou pohledů maximálně dobře, je důležitá volba toho správného partnera, stavebníka s bohatými zkušenostmi s rekonstrukcemi bytů. Našim klientům nabízíme kompletní portfolio služeb pokrývajících celý průběh prací na rekonstrukci bytu.

Zvládáme samozřejmě všechny přípravné práce, od zaměření stávajícího stavu a zpracování projektu (i z designerského a architektonického pohledu) či technické dokumentace, přes vyřízení potřebných povolení na úřadech, až po poradenství týkajícího se budoucího vybavení zrekonstruovaného bytu.

Můžete si být jistí, že při vlastní rekonstrukci odvedou naši zedníci, obkladači, štukatéři, lakýrníci, malíři i všichni ostatní práci na té nejvyšší úrovni. Rekonstruujeme byty a rodinné domy stejně jako nebytové prostory. Poradíme si i s rozvody elektřiny, vody a plynu, ústředním topením či kanalizací. Umíme toho ale mnohem více, např. realizaci zabezpečovacích nebo multimediálních systémů. Nesoustředíme se ale jen na interiéry, také zrekonstruujeme fasádu, stavbu zateplíme.

Poté, co dokončíme stavební a další práce, vše důkladně otestujeme, provedeme potřebné technické zkoušky, zajistíme revizní zprávy, protokoly apod. Spolehnout se můžete i na perfektně provedený úklid a předání celého díla v dokonalém stavu.

Ani poté se ale s našimi klienty rozhodně nechceme loučit. Zajišťujeme také záruční i pozáruční servis.

Galerie naších referencí

Jsme na NejŘemeslníci.cz

Jsme s hrdostí součástí platformy NejRemslnici.cz! Tyto reálné ukázky naší práce v oboru stavebnictví vám pomohou lépe pochopit kvalitu našich služeb a naši schopnost dodávat excelentní výsledky.

Naši partneři

Naši partneři v oboru stavebnictví jsou klíčovým pilířem naší úspěšné spolupráce. Děkujeme jim za jejich odbornost, spolehlivost a vášeň, kterou vkládají do každého projektu.