Skip to content

Rekonstrukce bytu - Bubeneč, Praha 6

Kompletní renovace bytu včetně rekonstrukce koupelny.

Před & v průběhu REKONSTRUKCE

POPIS PROVEDENÝCH PRÁCÍ

Příprava a plánování
Renovace bytu začala důkladným zhodnocením stávajícího stavu bytu, přičemž byly prozkoumány stěny, podlahy a stávající stav koupelny. Na základě těchto zjištění se vytvořil podrobný plán renovace, který zahrnoval výběr materiálů, barev a designových prvků pro stěny a koupelnu. Poté, co byl plán schválen zákazníkem, bylo možné přistoupit k samotné realizaci.
Obnovení stěn
Prvním krokem při obnovení stěn bylo odstranění starých nátěrů, tapet nebo jiných povrchových úprav. Poté následovalo důkladné vyčištění stěn a oprava případných trhlin nebo poškození. Byly použity výplňové hmoty k vyrovnání povrchu stěn. Po zaschnutí a vyhlazení těchto oprav se stěny připravily na malování. Nanášely se základní nátěry, které zajišťují dobrou přilnavost finální barvy, a poté se aplikovaly finální nátěry v požadovaných odstínech.
Výsledek
Konečná kontrola zahrnovala důkladné prověření funkčnosti všech nově nainstalovaných prvků, kontrolu těsnosti instalací a správného fungování elektroinstalace. Při předání zákazníkovi byla provedena detailní prohlídka dokončené koupelny a obnovených stěn, přičemž byly vyřešeny případné drobné nedostatky. Zákazník obdržel veškerou dokumentaci týkající se údržby a užívání nově rekonstruovaných částí bytu. Renovace bytu, která zahrnovala obnovení stěn a rekonstrukci koupelny, tak byla úspěšně dokončena, což přineslo moderní a funkční prostředí odpovídající aktuálním požadavkům a vkusu zákazníka.

Naši partneři

Naši partneři v oboru stavebnictví jsou klíčovým pilířem naší úspěšné spolupráce. Děkujeme jim za jejich odbornost, spolehlivost a vášeň, kterou vkládají do každého projektu.

1
3
5
4
7
2
iso