Skip to content

Rekonstrukce bytu - Dejvice, Praha 6

Částečná rekonstrukce bytu včetně rekonstrukce koupelny.

Před & v průběhu REKONSTRUKCE

POPIS PROVEDENÝCH PRÁCÍ

Částečná rekonstrukce koupelny:
Začali jsme projektem částečné rekonstrukce koupelny. V rámci této části práce jsme provedli demontáž starého vybavení a provedli renovaci vybraných částí koupelny, jako jsou stěny, strop a podlaha. Tím byla připravena koupelna pro další úpravy.
Rekonstrukce WC:
V dalším kroku jsme provedli rekonstrukci WC, která zahrnovala odstranění starého zařízení a jeho nahrazení novým. To zahrnovalo montáž nového WC aby bylydosaženy moderní a funkční záchodové prostory.
Položení nové dlažby v chodbě a kuchyni:
Chodba a kuchyně byly předmětem další úpravy, při níž byla položena nová dlažba. Tím byly vytvořeny nové, svěží podlahy v těchto prostorách.
Montáž nové kuchyňské linky IKEA včetně elektroinstalace:
Důležitou částí projektu byla montáž nové kuchyňské linky od IKEA. Kuchyňská linka byla sestavena z modulů a pečlivě namontována na místo. Navíc jsme provedli montáž nové elektroinstalace, abychom zabezpečili, že všechny spotřebiče v kuchyni byly správně napojeny a funkční. Celkově tato rekonstrukce zlepšila vzhled a funkčnost koupelny, WC, chodby a kuchyně, což bylo dosaženo kombinací demontáže starého zařízení a instalace nových prvků

Naši partneři

Naši partneři v oboru stavebnictví jsou klíčovým pilířem naší úspěšné spolupráce. Děkujeme jim za jejich odbornost, spolehlivost a vášeň, kterou vkládají do každého projektu.

1
3
5
4
7
2
iso