Skip to content

Rekonstrukce bytu - Holešovice, Praha 7

Částečná rekonstrukce bytu včetně rekonstrukce koupelny.

Před & v průběhu REKONSTRUKCE

POPIS PROVEDENÝCH PRÁCÍ

Příprava a plánování
Před samotnou rekonstrukcí bylo nutné důkladně naplánovat všechny práce, vybrat vhodné materiály a navrhnout nové uspořádání prostoru. Cílem bylo vytvořit moderní, funkční a esteticky příjemné bydlení.
Demontáž a vyklízení
Starý nábytek a vybavení byly demontovány a odstraněny, aby se uvolnil prostor pro nové prvky. Veškerý odpad byl ekologicky zlikvidován.
Modernizace koupelny
Koupelna byla kompletně zrekonstruována. Byly instalovány nové obklady, sprchový kout a moderní sanita. Závěsné osvětlení a zrcadlo dodávají koupelně moderní vzhled a dostatek světla.
Dokončovací práce
Poslední fází rekonstrukce byly drobné dokončovací práce, jako jsou montáže doplňků, závěsů a další dekorace, které dodávají bytu konečný vzhled.
Výsledek
Celkový výsledek rekonstrukce je moderní, útulný a funkční byt, který splňuje všechny požadavky na komfortní bydlení. Nové uspořádání a vybavení poskytují dostatek prostoru a světla, čímž vytvářejí příjemné prostředí pro každodenní život.

Naši partneři

Naši partneři v oboru stavebnictví jsou klíčovým pilířem naší úspěšné spolupráce. Děkujeme jim za jejich odbornost, spolehlivost a vášeň, kterou vkládají do každého projektu.

1
3
5
4
7
2
iso