Skip to content

Rekonstrukce bytu - Vyšehrad, Praha 4

Částečná rekonstrukce bytu za 2 týdny.

v průběhu REKONSTRUKCE

POPIS PROVEDENÝCH PRÁCÍ

Oprava všech prasklin na stropě a stěnách:
Prvním krokem byla důkladná oprava všech prasklin na stropě a stěnách bytu. Praskliny byly pečlivě vyplněny a vyhlazeny, což zajistilo, že povrchy bytu byly opět hladké a bez nedokonalostí.
Montáž nového osvětlení:
Následně jsme provedli montáž nového osvětlení, které zahrnovalo instalaci různých světelných prvků, jako jsou lustry, lampy a bodová světla. Tím byla vytvořena nová atmosféraa zlepšena funkčnost osvětlení v bytě.
Kompletní výmalba bytu:
Byt byl následně kompletně přemalován. To zahrnovalo výběr vhodných barev a povrchových úprav, přípravu stěn a stropů, a samotnou malbu. Výsledkem bylo svěží a moderní vzhled všech místností v bytě.
Drobné stavební práce a úpravy:
Kromě výše uvedených prací jsme provedli i drobné stavební práce a úpravy podle požadavků majitele bytu.
Závěrečný úklid:
Na závěr projektu jsme provedli důkladný závěrečný úklid, který zahrnoval odstranění všech stavebních zbytků, prachu a nepořádku. Byt byl připraven k okamžitému užívání a bez dalších potřebných úprav. Celkově tato renovace zlepšila estetický vzhled bytu, zvýšila jeho funkčnost a pohodlí a přivedla novou energii do prostoru.

Naši partneři

Naši partneři v oboru stavebnictví jsou klíčovým pilířem naší úspěšné spolupráce. Děkujeme jim za jejich odbornost, spolehlivost a vášeň, kterou vkládají do každého projektu.

1
3
5
4
7
2
iso