Rekonstrukce fasády - Roztoky

Zateplení rodinného domů včetně rekonstrukce fasády.

po REKONSTRUKCI

POPIS PROVEDENÝCH PRÁCÍ

Stržení původní omítky na fasádě:
Začali jsme tím, že jsme provedli stržení původní omítky na fasádě budovy. Stará omítka byla odstraněna, aby bylo možné pokračovat v procesu renovace a zateplení fasády.
Výkopové práce kolem fasády pro následující zateplení soklu extrudovaným polystyrenem:
Po stržení omítky jsme provedli výkopové práce kolem soklu budovy. To bylo nutné pro přípravu pro následující zateplení soklu extrudovaným polystyrenem. Tímbyla zajištěna izolace a ochrana spodní části budovy.
Montáž lešení:
Pro pokračování prací jsme nainstalovali lešení kolem budovy. Lešení nám umožnilo bezpečný přístup ke všem částem fasády a soklu, což bylo nezbytné pro další kroky renovace.
Montáž zateplení na fasádu včetně finální vrstvy omítky:
Následně jsme provedli montáž zateplení na fasádu. Toto zateplení zahrnovalo použití extrudovaného polystyrenu, který byl připevněn na povrch fasády. Poté jsme nanesli finální vrstvu omítky, která byla vybrána v souladu s estetickými požadavky majitele. Tím byla dokončena renovace fasády budovy.

před REKONSTRUKCI

Naši partneři

Naši partneři v oboru stavebnictví jsou klíčovým pilířem naší úspěšné spolupráce. Děkujeme jim za jejich odbornost, spolehlivost a vášeň, kterou vkládají do každého projektu.

1
3
5
4
7
2
iso