Rekonstrukce koupelny a WC - Chodov, Praha 11

Rekonstrukce koupelny a WC v panelovém domě

POPIS PROVEDENÝCH PRÁCÍ

Nejdříve jsme provedli plánování a návrh, kde jsme společně s klientem definovali požadavky a vybrali vhodné materiály a barevné schéma. Po této fázi následovala demontáž stávajícího vybavení, při které jsme pečlivě odstranili všechny staré prvky, včetně vany, umyvadla, toalety a starých obkladů a dlažby.
Následně jsme provedli instalaci nového potrubí a elektrických rozvodů, zajistili kvalitní přípravu podkladu a položili nové obkladya dlažbu. Nové sanitární vybavení, včetně umyvadla a toalety, bylo namontováno s důrazem na detaily a kvalitu.
Dokončení prací zahrnovalo těsnění spár, malování stropu a stěn, instalaci osvětlení a větracího systému a montáž dalšího vybavení, jako jsou zrcadla a poličky.
Celý projekt byl dokončen s pečlivým odborným dohledem a byly zajištěny potřebné povolení a inspekce. Výsledkem je moderní a funkční koupelna, která plně splňuje očekávání našeho klienta a přináší nový život do prostoru. Jsme hrdí na naši práci a na to, že jsme mohli pomoci našemu klientovi realizovat jeho vize pro koupelnu.

před REKONSTRUKCI

Naši partneři

Naši partneři v oboru stavebnictví jsou klíčovým pilířem naší úspěšné spolupráce. Děkujeme jim za jejich odbornost, spolehlivost a vášeň, kterou vkládají do každého projektu.

1
3
5
4
7
2
iso