Rekonstrukce prodejny - Westfield Chodov

po REKONSTRUKCI

POPIS PROVEDENÝCH PRÁCÍ

Montáž sádrokartonových předělů pro prodejnu:
Na začátku projektu jsme provedli montáž sádrokartonových předstěny pro prodejnu, což mělo za cíl kompletně uzavřít prostor a vytvořit oddělené obchodní prostory. Sádrokartonové předstěny byly přizpůsobeny požadavkům a plánům prodejny, a zajistily tak vhodnou dispozici a rozdělení prostoru.
Kompletní bourací práce a likvidace odpadu:
Následně jsme se pustili do kompletních bouracích prací, které zahrnovaly demontáž všech překážek astavebních prvků, které byly v prostoru původně. Staré stěny, podlahy, stropy a další prvky byly demontovány a odvezeny na skládku, a to s ohledem na ekologické standardy a bezpečnost.
Výstavba úplně nového obchodu pro evropskou společnost:
Po dokončení bouracích prací jsme zahájili výstavbu zcela nového obchodu pro evropskou společnost. To zahrnovalo stavbu nových stěn, podlah, stropů a dalších potřebných konstrukcí. Byla také provedena instalace nové elektroinstalace, vodoinstalace a dalších systémů dle požadavků prodejny.

před REKONSTRUKCI

Naši partneři

Naši partneři v oboru stavebnictví jsou klíčovým pilířem naší úspěšné spolupráce. Děkujeme jim za jejich odbornost, spolehlivost a vášeň, kterou vkládají do každého projektu.

1
3
5
4
7
2
iso