Skip to content

Výroba a montáž nábytku na míru
Staré město, Praha 1

POPIS PROVEDENÝCH PRÁCÍ

Příprava a plánování
Nejprve proběhlo zhodnocení stávajícího stavu. Provedla se prohlídka a zaměření prostoru, který bude rekonstruován. Následovalo získání představy o designu a funkčnosti nové kuchyně a nábytku. V rámci návrhu a designu byl vytvořen podrobný návrh kuchyně a nábytku, zvolený materiál, barvy a doplňky dle preferencí zákazníka a po schválení finálního návrhu zákazníkem se mohlo pokračovat.
Výroba nábytku
Výroba kuchyně a nábytku probíhala přípravou jednotlivých dílů nábytku a kuchyňských skříněk v dílně. Materiál byl nařezán na požadované rozměry, díly byly sestaveny a montovány s kováním, úchyty a dalšími komponenty. Povrchová úprava nábytku zahrnovala lakování nebo dýhování dle požadavků zákazníka.
Montáž kuchyně a nábytku
Montáž začala přípravou prostor, kde proběhla demontáž staré kuchyně a nábytku, pokud to bylo nutné, a příprava stěn a podlahy (úklid a případné opravy). Při montáži nové kuchyně byly nejprve instalovány spodní skříňky, následovala montáž pracovní desky a horních skříněk a polic. Poté proběhla instalace spotřebičů jako trouba, varná deska a digestoř a zapojení vody a odpadu pro dřez. Montáž vestavěných skříní a nábytku zahrnovala montáž vestavěných skříní v chodbě a dalších místnostech, připevnění dveří, zásuvek a polic a instalaci madel, věšáků a dalších doplňků. Dokončovací práce zahrnovaly seřízení dvířek a zásuvek, dokončení elektroinstalace (zapojení zásuvek a osvětlení) a úklid prostoru s odstraněním ochranných fólií.
Kontrola a předání
Konečná kontrola proběhla ověřením funkčnosti všech částí nábytku a kuchyně a správného zapojení spotřebičů a elektrických zařízení. Při předání zákazníkovi proběhla prohlídka nově instalovaného nábytku a kuchyně zákazníkem, vyřešení případných nedostatků a závěrečná úprava dle požadavků zákazníka a předání veškeré dokumentace a instrukcí k údržbě a užívání.

Naši partneři

Naši partneři v oboru stavebnictví jsou klíčovým pilířem naší úspěšné spolupráce. Děkujeme jim za jejich odbornost, spolehlivost a vášeň, kterou vkládají do každého projektu.

1
3
5
4
7
2
iso